安娜sayfa Urunler 光纤plc分路器

70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayirrakhic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrakhic PLC

Sertifika
Çin英达科技有限公司
Çin英达科技有限公司
μş泰瑞yorumları
Fiber ayyarrichcturkish kutusu shttps: //www.maoyt.com/index.php?R = ürün / listo güzel。

——安东尼奥

感谢您每次的快速发货,以及良好的质量,以及您每次为我们提供的特殊支持。很喜欢你的陪伴

——克里斯Chataika

亲爱的索菲,你的声音总是那么甜美,总是为我们提供完整的解决方案和快速的回复,帮助我们获得越来越多的业务,谢谢

——卡拉罗。

Kalitenizden çok memunum ve her zaman sipariyimi zamanynanda tamamlajyorsunuz, gelecekte sizinle daha fazla iyapmayuyumuyoruz。

——本杰明费尔南多

本sohbetşimdi

70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayirrakhic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrakhic PLC

70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayirrakhic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrakhic PLC
70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayirrakhic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrakhic PLC 70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayirrakhic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrakhic PLC

Buyuk resim:70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayirrakhic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrakhic PLC

Urun埃尔ıntı守护神ı:
男人şe yeri: CİN
广告ı决断: 英达
Sertifika: ISO、CE
模型numarası: 书1:9 PLC ayır cıı
Ödeme & teslimat koullarturkish:
分钟siparişmiktarı: 100年adet
Fiyat: 可转让
Ambalaj bilgileri: 1个adt / kutu, 80个/ karton kutu
Teslim suresi: Ödeme yapillddiktan sonra 5-8 gün
Odeme koşulları: 西联汇款,电汇,速汇金
Yetenek temini: 10.000 Ayda ADET

70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayirrakhic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrakhic PLC

Acıklama
bolunme奥兰ı: 1 x9 ayır cıı 纤维类型: G657A1
插入损耗: 2.2dB / 16.3 dB 连接器: SC APC连接器
波长: 1260 - 1650 nm 自由人民党(俄): 0.3 db
Standart: Telcordia GR-1221 ve GR-1209 管尺寸: 60 * 7 * 4毫米
girive çıkış uzunlu土耳其: 1米 Kablo帐篷: Sıkı棉条
Kablo Rengi: 总理内塔尼亚胡,beyaz renkli ıkablo帽: 0, 9毫米
Vurgulamak:

光纤有限公司阿伊尔拉奇卡伊

Tek Modlu Fiber Optik PLC

SC APC 1x9 PLC阿伊尔拉奇卡

1:9 1x9 70/30 Dengesiz Fiber Optik PLC Bölücü Tek Mod SC APC G657A1 1米

Düzlemsel伊基亚克达尔加西德维雷西(PLC) ayirrichc土耳其,optik sinyalleri Merkez ofsten (CO) çok sayuyda öncül konuma dazhajtmak için silika optik达尔加卡勒夫乌祖teknolojisi kullanilarak üretilen bir tür optik güç yönetim cihazzhaddir。英达tam düzenleme PLC Bölücüler, küçük boyut, yüksek güvenilirlik, geniçalışma dalga boyu araluydogan ve iyi kanaldan kanala tekdüzelik özelliklerine sahiptir。

Ozellikler

•Düşük ekleme kaybgay ve yüksek geri dönüş kaybgay

•PDL otomatik tarama sistemi(Ultra düşük PDL mevcuttur)

•Yüksek güvenilirlik ve kararljallak

•Konnektör B shnyfqqna kadar olabilir

•Daisi ve Sumix tarafkanddan %100 3D测试edilmijtir

•Yüksek-düşük szycaklak döngüsü testi

Teslimattan önce %100 test

•FTTH Kablolama çözümü tasarkarim olabilir

1 x9 BolucuŞartname

Bolunme奥兰ı(%) 85/15 80/20 70/30 60/40
Çalışma达嘎博宇(nm) 1260 - 1650
人生如果turu G657A veya ozelleştirilmiş
IL马克斯(dB) 正构醛1 1.6 1.8 2.1 2.7
正构醛2 - 9 21.0 18.6 16.5 15.1
IL birim (dB) 正构醛2 - 9 1.8 1.8 1.8 1.8
Geri dönüş kaybgay (dB) ≥55
Yonluluk (dB) ≥55
PDL展)。 0, 3 0, 3 0, 3 0, 3
Tekduzelik展)。 0,8 0,8 0,8 0,8
达尔加·博尤纳·巴赫拉基·卡耶普(dB) ≤0.3
TDL展)。 0、5
马卡尔ış年代ıcaklığı -40 ~+85
Depolama年代ıcaklığı -40 ~+85
Boyut (mm) / LXWXH cıplak生活 60 x7x4 60 x7x4 60 x7x4 60 x7x4
900年嗯 60 x7x4 60 x7x4 60 x7x4 60 x7x4
ABS kutusu 120年x80x18 120年x80x18 120年x80x18 120年x80x18

不是:

1.Konektorler olmadan belirtilir

2.Konektörler dahil olmak üzere ek bir 0,2 dB kayipp ekleyin


70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayirrakhic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrakhic 0

Optik ayyarrakcakhninn çıkışı, bölünmüş oranpkk ayyarrt etmek için 70/30 80/20 60/40 veya % 85/15 4 tipine bölünebilir, iyararetlemek için mavi gibi farklistanbul renkler kullaninn, bu özel çip 1x9, dengesiz bölünme oranaretlenin ehtit olmamashnaksahirlar özel gereksinimleri ve esnek Optik uygulamaypkk karoyajayabilen ve 5G FTTR azhelarynnda yayginn olarak kullanillan türleri。


70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayirrakhic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrakhic 1

1x9灯罩,1x8灯罩,灯罩1,çıkış 9 = 4*2 + 1 adet纤维dizi ile aynistanbul 60*7*4mm çelik boruyu kullaniir。

纤维rengi renklidir, geveek tüp 900um, mavi, turuncu, yeilil, kahverengi, gri, beyaz, kirrmzhau, siyah vb。Gibi ayirrt etmek için sayistanbul iyararetleriyle özelleştirilebilir。


70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayirrakhic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrakhic 2

SC FC LC ST gibi她türlü optik konektör kullanillabilir;

波兰尼亚yöntemi: UPC, APC

giriçıkış örgü uzunlu土耳其:0,5米,1米,1.5米,vb


英航şvuru

  • (EPON, GPON, BPON, FTTX, FTTH vb.)
  • Tek bir PON arayüzünü paylazhamak için birden fazla kullanikcchyyturkish destekler。

70 / 30 Dengesiz Fiber Optik PLC ayyarrqqic Tek Modlu SC APC G657A1 1x9 PLC ayirrqqic 3

yalnhnzca 1:9 optik ayyarrhncturkish bloksuz tip satatin alirsanoz, test raporuyla birlikte blister kutuda paketlenecektir。Tüp, konektörler veya kablolar, iyi bir koruma ile blister kutuda yerine sabitlenecektir。

Konektörlerle önceden sonlandadirhilmmaliki ve optik ekkerleme kutusunda veya daghajatim kutusunda montaj, teslimattan önce fabrikada喀布尔edilebilir。

İletişbilgileri化生
英达科技有限公司

İlgili kiş我:索菲娅女士

电话:+ 8618688982406

Sorgunuzu doichrudan bize gönderin 0/ 3000)

Baidu
map